Usługi remontowe Gdańsk: postaw na sprawdzonych fachowców

0
249
wykończenie pod klucz Gdańsk

Znalezienie sprawdzonej ekipy remontowej to nie lada wyzwanie. W związku z coraz większą liczbą nowych mieszkań coraz więcej specjalistów ma ręce pełne roboty. Jeśli nie chcemy martwić się o wykończenie naszych czterech kątów, warto zdecydować się na firmę Kompleksowe Remonty z Gdańska.

Kompleksowe Remonty to firma zajmująca się wykonywaniem remontów, instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz kompleksowym wykańczaniem wnętrz. W ofercie fachowców znajdziemy wykonanie wszystkich prac, które są niezbędne przed wprowadzeniem do nowego mieszkania. Kompleksowe Remonty pomagają klientom na każdym etapie – doradzają w zakresie wyboru materiałów budowlanych, a nawet sprzątania po przeprowadzce do nowego mieszkania.

Uslugi remontowe i hydrauliczne w Gdańsku

Kompleksowe Remonty Gdańsk

Ekipa Kompleksowe Remonty to jedna z najpopularniejszych i najczęściej polecanych grup specjalistów w zakresie remontów w Gdańsku i Trójmieście. Oferta fachowców obejmuje:

  • wykończenie wnętrz, w którym wyróżnić można malowanie, tapetowanie, układanie glazury i terakoty, układanie paneli podłogowych i ściennych, wykonanie zabudowy g-k, konstrukcja sufitów podwieszanych, zabudowę wnęk, współpracę z architektem;
  • usługi budowlane i remontowe, w tym prace wyburzeniowe, wylewki, murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż drzwi i okien, montaż i budowę kominków;
  • instalacje elektryczne – montaż instalacji elektrycznych, pomiary ochronne i pomontażowe, wykonanie ogrzewania elektrycznego, montaż sieci teletechnicznych i komputerowych, montaż oświetlenia.

Remonty Gdańsk

Usługi hydrauliczne Gdańsk

Kompleksowe Remonty mają w swojej ofercie także możliwość zajęcia się kwestiami hydraulicznymi w naszym mieszkaniu. W ekipie znajdziemy specjalistów, którzy bez problemów poradzą sobie z instalacjami hydraulicznymi. Gwarantują bezawaryjną instalację i późniejsze bezpieczne użycie zakładanych elementów. Do ich działań należy m.in. wykonywanie nowych i modernizacja starych instalacji, wykonywanie pionów kanalizacyjnych i wodnych, biały montaż, podłączenie pralek oraz zmywarek.

Powierzenie naszego mieszkania ekipie Kompleksowe Remonty Gdańsk to gwarancja skuteczności. Fachowcy zadbają o każdy element naszego mieszkania. Dzięki nim będziemy mogli przeprowadzić się do lokalu wykończonego pod klucz, bez potrzeby troszczenia się o materiały budowlane.

Kompleksowe remonty Gdańsk

Kompleksowe Remonty – kontakt

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk
E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl
Tel.: +48500085380