Podwodny świat w biżuterii. Kolekcja Ocean of Dreams pracowni Motyle

0
387

Ocean skrywa w sobie tajemniczy i fascynujący świat. Na jego dnie rodzą się delikatne perły, które później podkreślają piękno kobiet na całym globie. Kolekcja Ocean Dreams, stworzona przez artystyczną pracownię jubilerską Motyle, skryła w sobie kawałek podwodnych głębin. 

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle zachwyca kobiety od 2005 roku. Unikatowa biżuteria jest projektowana przez Darię Jankowiak-Byczkowską, która założyła markę z Patrykiem Byczkowskim. Ich produkty kuszą w Sopocie niezwykłą energią już od 17 lat, a inspiracją do ich powstawania jest świat zwierząt, ludzi i roślin, a także moda i architektura. 

Artystyczna biżuteria autorska Motyle

Najwyższej próby srebro, perły, nieregularne kształty i nieoczywiste formy – tak można opisać kolekcję Ocean Dreams. Jak tłumaczy pracownia, unikatowe kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki mają przynosić na myśl ludzkie marzenia, które pojawiają się w głębinach naszych myśli, następnie powoli kiełkują jako plany, aż w końcu pozwalają nam błyszczeć, gdy dojdzie do ich spełnienia. Podobnie jak delikatne perły, które po wydostaniu się z zamętów oceanu zaczynają kusić subtelnym blaskiem. To właśnie one były inspiracją do powstania tej niezwykłej kolekcji. 

Artystyczna biżuteria srebrna – kolekcja Ocean of dreams

Część produktów Ocean of Dreams posiada wygrawerowane inspirujące sentencje, a niektóre bransoletki zachwycają niezwykle delikatnym, ręcznie barwionym jedwabiem. Dzięki nieregularnym kształtom i nieoczywistym formom przypadną one do gustu kobietom, które lubią się wyróżniać. Miłośniczki minimalizmu również znajdą coś dla siebie. Pracownia jubilerska Motyle kusi zarówno niewielkimi, dyskretnymi ozdobami, jak i zwracającymi uwagę unikatowymi kolczykami, naszyjnikami i bransoletkami, obok których nie da się przejść obojętnie. 

Pracownia biżuterii artystycznej Motyle – opinie

Zakochałam się w tej biżuterii, chcę więcej i więcej… ona zaskakuje nowymi pomysłami i nigdy się nie znudzi – pisała jedna z zadowolonych klientek. Unikalna biżuteria podbiła serca wielu Polek. Użytkowniczki cenią sobie przede wszystkim oryginalność i nietuzinkowość produktów. 

Artystyczna biżuteria autorska pracowni Motyle to marzenie każdej kobiety. Te unikatowe dodatki dodają pewności siebie, a także pomagają uchwycić i zatrzymać chwile, na których najbardziej nam zależy.

Motyle kontakt

Ul. Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl