Jesień to najlepszy czas na relaks! Udowadniają to restauracje nad morzem w Gdańsku

0
487
Restauracja blisko morza Gdańsk

Każdy chyba widział, jak wygląda plaża nad Bałtykiem w sezonie letnim. Ciężko przecisnąć się przez setki parawanów, a co dopiero zjeść obiad w dobrej restauracji blisko plaży (na posiłek można czekać godzinami). Jeśli chcesz tego uniknąć, wybierz się na wakacje jesienią. Przekonasz się, że kilka stopni mniej to nic w porównaniu z komfortem i spokojem, jakiego możesz doświadczyć. Więcej zalet „jesiennych wakacji” w restauracjach znajdziesz poniżej. 

Restauracje nad morzem jesienią – cała obsługa dla Ciebie

Wiele restauracji nad morzem kieruje się mottem: „Klient nasz pan”. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy przez duży ruch w sezonie letnim nie da się zadbać o wszystkich jednakowo. Jesienią można odnieść wrażenie, że kilku kelnerów jest dla Ciebie na wyłączność. Zastanowisz się nad wyborem jedzenia, możesz zapytać o cokolwiek chcesz, a nawet nawiązać miłą pogawędkę z pracownikami – jest na to czas. Właśnie tego oczekuje każdy, kto wybiera się do restauracji blisko plaży – spokoju, komfortu i luźnej atmosfery. 

Restauracja blisko morza

Klimat jesienny w restauracjach blisko plaży

Kolejnym atutem restauracji blisko plaży w okresie jesiennym jest bez wątpienia klimat. Lokale często inwestują w tak zwane kontrolowane ogniska i lampy ogniowe, które najlepiej wyglądają i sprawdzają się właśnie jesienią. Kto nie chciałby siedzieć przy ciepłym ognisku patrząc na wzburzone morze? Wieczór z takimi atrakcjami i ukochaną osobą u boku to coś więcej niż tylko posiłek. Teraz porównaj to sobie do obiadu w pełnej restauracji na plaży w temperaturze ponad 30. Wybór jest chyba oczywisty.

Restauracja blisko morza Gdańsk Jelitkowo

Możliwość organizacji noclegu i imprez okolicznościowych

Wiele restauracji w Gdańsku, Sopocie i Gdyni oferuje możliwość organizacji imprez okolicznościowych i noclegu. Te dwie rzeczy idealnie się uzupełniają, bo wydarzenia takie jak urodziny, komunie czy chrzciny obchodzone są wieczorem, a nawet w nocy. Aby zadbać o komfort gości warto zaoferować im możliwość pozostania na noc w wyznaczonym miejscu, szczególnie gdy jesienna pogoda daje o sobie znać. W tym elemencie też widać przewagę miesięcy jesiennych, bo o terminy noclegów latem wcale nie jest tak łatwo. Często trzeba rezerwować pokoje kilka tygodni, a nawet miesięcy wcześniej. A skąd wiemy czy coś nam nie wypadnie? Jesienią nie trzeba się o to martwić, terminy są dostępne niemal od ręki. 

Imprezy okolicznościowe restauracja blisko plazy

B13 Restaurant&Bar – restauracja nad morzem na jesienne wieczory

B13 Restaurant&Bar to restauracja nad morzem nie tylko na sezon. Lokal jest otwarty przez cały rok dostosowując wystrój do pory roku i wymyślając kolejne atrakcje dla gości. 

Szczególnie ważnym elementem oferty B13 Restaurant&Bar jest organizacja wspomnianych wcześniej urodzin i imprez okolicznościowych. Restauracja oferuje przygotowanie wystroju wnętrza do konkretnego wydarzenia, co jest rzadko spotykane na lokalnym rynku. Jednym słowem, obsługa zrobi wszystko co w jej mocy, aby goście mogli w spokoju cieszyć się świętowaną okazją. Co więcej, B13 daje możliwość noclegu w pobliskiej Villi Bałtyckiej

Restauracja blisko morza i plaży

Villa Bałtycka – apartamenty z widokiem na morze

Villa Bałtycka to idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie dobrą lokalizację i chce poznać uroki Trójmiasta. Zaledwie kilka metrów odległości od plaży w Gdańsku Jelitkowie będzie najlepszą atrakcją dla wszystkich przyjezdnych, szczególnie tych zatrzymujących się w obiekcie tylko na chwilę. Połączenie, jakie tworzy Villa Bałtycka z restauracją B13 Restaurant&Bar cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami zarówno w okresie letnim, jak i jesiennym. Odwiedzający szczególnie chwalą podejście do klienta, nadmorski klimat oraz pyszne, lokalne potrawy. 

Nigdy nie jest za późno na odpoczynek. Jesień to nadal dobry okres na wakacje, szczególnie znając ofertę restauracji nad morzem w Gdańsku. Prawdopodobnie czeka Cię pracowity rok, więc zanim się zacznie naładuj baterie i zasmakuj jesiennego klimatu Trójmiasta. Pakuj się, wsiadaj w auto, a gdy już trafisz nad morze nie zapomnij zajrzeć do Bistro B13!

Restauracja B13 Restaurant&Bar kontakt:

Ul. Bałtycka 13,
80-341 Gdańsk

58 585 40 20
b13@restaurantandbar.pl