Osiedle Moniuszki 30 – poznaj nowe mieszkania w Kościerzynie od dewelopera Necon

0
350
necon nowe mieszkania kościerzyna

Necon to renomowany deweloper, cieszący się ugruntowaną pozycją na Pomorzu, specjalizujący się głównie w projektach mieszkaniowych, które wyróżnia innowacyjność i solidność wykonania. Początki firmy sięgają 2016 roku, gdy rozpoczęła swoją działalność w Gdańsku. Od tego czasu jednak dynamicznie się rozwija, rozszerzając swoje inwestycje na różne obszary Pomorza.

Nowa inwestycja Necon w Kościerzynie

Najnowszym projektem Necon jest osiedle Moniuszki 30, oferujące nowe mieszkania w Kościerzynie. To nowoczesne osiedle zapewnia unikalne lokale, wyróżniające się szczególną dbałość o detale oraz bardzo atrakcyjnymi cenami.

Osiedle Moniuszki 30 Położone blisko Parków Krajobrazowych – Wdzydzkiego i Kaszubskiego, to wyjątkowe miejsce otoczone jeziorami, rzekami i szlakami turystycznymi, idealne dla aktywnego wypoczynku.

Mieszkania na osiedlu Moniuszki 30 oferują jednak nie tylko walory wypoczynkowe, ale dzięki lokalizacji świetnie skomunikowanej z infrastrukturą miejską, zapewniającą mieszkańcom wygodę. Deweloper Necon zadbał o harmonijne połączenie unikalnych walorów przyrodniczych z komfortem miejskiego życia w Kościerzynie.

moniuszki 30 nowe mieszkania kościerzyna

Osiedle Moniuszki 30 w Kościerzynie – szczegóły inwestycji

Inwestycja Moniuszki 30 składa się z 50 mieszkań o zróżnicowanym układzie, od 1 do 4 pokoi, o powierzchni od 26m2 do 75m2, z przestronnymi ogródkami na parterze oraz tarasami na ostatniej kondygnacji. Dodatkowo budynki wyposażone są w cichobieżne windy, podziemne hale garażowe oraz komórki lokatorskie.

Necon, znany z wcześniejszych sukcesów, kontynuuje tradycję dostarczania prestiżowych mieszkań na Pomorzu, oferując także swoim klientom kompleksowe wykończenia „pod klucz”. Warto wspomnieć, że Necon ma już na swoim koncie udane projekty, takie jak:

  • Osiedle Kasztanowe w Gdańsku Południe,
  • Osiedle Młode Stanisławie w Tczewie,
  • Osiedle Kielnieńska 33 w Gdańsku Osowej.

deweloper necon kościerzyna

Jeśli chcesz skontaktować się z deweloperem Necon i dowiedzieć się więcej o nowych mieszkaniach w Kościerzynie, skorzystaj z poniższych danych kontaktowych:

Adres: ul. Tenisowa 76

80-180 Gdańsk

Tel. +48 58 33 33 013

E-mail: biuro@necon.com.pl

Strona internetowa: www.necon.com.pl.