Co czujesz? Poznaj swoje emocje i zapanuj nad nimi w zgodzie z naturą

0
338

Praca nad odczuwanymi emocjami nie zawsze odbywa się w gabinecie psychoterapeuty. Na tę formę poszukiwania wewnętrznego spokoju wciąż decyduje się stosunkowo niewiele osób. Harmonię i dobre samopoczucie można odzyskać na tak zwaną „własną rękę”, bez rozklejania się na kozetce u psychologa. Co więcej, są metody pozwalające na jednoczesne odżywienie psychiki jak i całego ciała. Jakie? Odpowiadamy.

Wyzwania cywilizacyjne męczą ciało i duszę

Żyjemy w niełatwych czasach ciągłych kryzysów – pandemia, wojna na Ukrainie, kryzys gospodarczy… Sporo tego. Podświadomie odczuwany stres zostawia trwałe ślady nie tylko na psychice, ale i na naszym ciele. Zmęczenie, brak energii, wypalenie zawodowe, przedwczesne menopauzy u kobiet, starzenie się organizmu – to bolączka ludzi żyjących w XXI wieku. Między innymi z tymi wyzwaniami postanowiła zmierzyć się Maja Lesińska, która lata temu poszukując wewnętrznego spokoju, harmonii i energii dla ciała nabyła wiedzę, jaką dziś dzieli się z innymi. Tak powstało Natural Flow w Gdańsku.

Szkolenia access bars

Natural Flow – co to takiego?

Nietypowe, wyjątkowe, energetyczne miejsce o przyjemnej nazwie Natural Flow to – jak mówi jego założycielka – prawdziwa oaza dla duszy i ciała.

 Intuicyjnie ciągnęło mnie do naturalności już od wielu lat. Wiedziałam, że medycyna konwencjonalna, choć mocno rozwinięta w ostatnim wieku, nie jest doskonała, a moc ukryta w naturze i w nas samych, bardzo niedoceniona. Coraz częściej zaczęłam odczuwać ciężkość i brak komfortu, poszukiwanie lekkości w ciele i duszy, stało się dla mnie moim nowym kompasem – mówi Maja Lesińska o swoich początkach, które pchnęły ją do utworzenia Natural Flow i pomocy innym.

Maja Lesińska Natural Flow

Maja Lesińska opanowała sztukę szamanizmu i pracy z ludźmi szkoląc się u najlepszych. Specjalizuje się w shiatsu, terapii czaszkowo-krzyżowej, Access Bars oraz Access Energetic Facelift.  Metody pracy nad różnymi problemami proponuje przede wszystkim kobietom borykającym się m.in. ze stresem, kompleksami na temat wyglądu, menopauzą, bólami menstruacyjnymi, nałogami czy burzą hormonalną w trakcie i po ciąży. Ale wsparcie Mai otrzymują też wszyscy inni – w tym mężczyźni, którzy na przykład próbują zwalczyć wypalenie zadowowe czy po prostu zawiodła ich tradycyjna medycyna, konwencjonalne metody leczenia bólu lub po prostu szukają bezinwazyjnych sposobów na ujędrnienie ciała i odzyskanie witalności.

Co oferuje Natural Flow? Poznaj wyjątkowe procesy

Sesje indywidualne i szkolenia, które proponuje Maja Lesińska mają jeden cel – nabranie świadomości potęgi mocy, którą posiada każdy z nas. Założycielka Natural Flow kieruje każdą osobą – zarówno w pracy grupowej jak i indywidualnej – na drogę wsłuchania się we własne potrzeby. Uwolnienie wielu blokad w ciele pozwala na zupełnie inne spojrzenie na świat i na własne zdrowie. – Czasem wystarczy delikatna zmiana nastawienia, odkurzenie zakamarków w głowie i odświeżenie pamięci. Każdy z nas ma swój unikalny dar, potencjał, z którym się rodzi. Warto sobie o nim przypomnieć – zachęca właścicielka Natural Flow.

Kurs Access Bars Gdańsk

Oto najważniejsze propozycje w ofercie NF:

Access Bars

Sesje Access Bars są opracowane dla kobiet i mężczyzn, którym na codzień brakuje energii i warunków do  regeneracji. Zabiegi polegają na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, w których kumulują się stres, złe wizje, powody frustracji, obawy i lęki. Efekt? Widoczna poprawa samopoczucia,  lepsza koncentracja, zanik dolegliwości fizycznych, lepszy sen, spadek gonitwy myśli, wzrost chęci do działania, zwiększenie odporności i kondycji fizycznej. Access Bars wykorzystywane jest do wspomagania leczenia takich schorzeń jak ADD, ADHD, zespół Aspergera czy autyzm.

Access Energetic Facelift

Oto propozycja dla osób, którym zależy na poprawie wyglądów. Kompleksy i brak akceptacji wizerunku własnego ciała potrawią wyniszczyć psychicznie, dlatego w Natural Flow to ważna pozycja w ofercie. Access Energetic Facelift to proces zabiegów manualnych przywracających skórze jędrność, młodość i utracony blask. Szkolenie w Natural Flow obejmuje relaksujący masaż ciała, rozprężenie i rozluźnienie, ale także mentalną naukę „czucia Siebie w Sobie” i akceptacji.

Access Facelift

Terapia czaszkowo – krzyżowa

Jest nieinwazyjną, a przy tym bardzo skuteczną metodą leczenia napięć i traum oraz nieprawidłowości w strukturach i ruchach tkanek. To również sposób na wyrównanie pracy wielu narządów naszego ciała a także odnalezienie wewnętrznego spokoju. Terapia dedykowana jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a swoje „korzenie” ma w klasycznej osteopatii. To stosunkowo nowa forma terapii w Polsce.

Indywidualne podejście, holistyczność, fachowa opieka

Maja Lesińska może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi i setkami przeprowadzonych z pozytywnym skutkiem procesów i szkoleń. Każda osoba może liczyć na indywidualne doradztwo, rozpoznanie potrzeb, porady jaki zabieg czy szkolenie przyniesie porządany efekt. Praca nad polepszeniem kondycji psychicznej i fizycznej w Natural Flow idą w parze, dlatego takie holistyczne podejście sprzyja procesowi, który nazywany jest „healthy aging” oraz „slow aging”, czyli zdrowym lub powolnym starzeniem się.

Szkolenie Access Bars Gdańsk

Opinie o Natural Flow

Zadowoleni klienci nie szczędzą pochwał i warto przywołać choćby kilka z nich. Opinie o Natural Flow są w większości bez zastrzeżeń. – Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam Maje na swojej drodze. Jej ciepły dotyk potrafi ukoić nerwy i stres dnia codziennego – pisze Anna. Maja emanuje niesamowitą energią, spokojem, co ma wpływ na jakość szkolenia Access Bars. Troszczy się, żeby uczestnicy szkolenia czuli się jak w „domu” – to z kolei opinia Anety. – Ogromnie polecam szkolenie Access Bars z Mają. Jej niesamowita energia, wiedza, zaopiekowanie uczestnikami i organizacja jest na najwyższym poziomie – poleca Agata.

Kurs Access Bars

Natural Flow zlokalizowane jest w Gdańsku, choć na szkolenia Maja Lesińska zaprasza w całym Trójmieście (m.in. w Sopocie) i nie tylko, bo spotkania odbywają się także w Złotowie k. Piły, ale i w trybie online.