Medycyna estetyczna Gdynia – TOP 5 klinik, które sprawią, że poczujesz się piękna

0
418
Laguna Estetica chirurgia plastyczna Gdynia

Chcesz poczuć się w końcu piękna? Pragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie? Pomóc w tym może jedna z klinik medycyny estetycznej w Trójmieście. Jeśli chcesz poznać ofertę takich placówek, jesteś w dobrym miejscu. Przedstawiamy 5 najlepszych gabinetów oferujących zabiegi medycyny estetycznej w Gdyni.

Lista 5 najlepszych klinik medycyny estetycznej w Gdyni

Klinika medycyny estetycznej Laguna Estetica

Laguna Estetica to klinika medycyny estetycznej w Gdyni, w której wykonasz większość zabiegów i operacji wpływających na Twój wygląd, a co za tym idzie samopoczucie i radość z życia. Firma działa od ponad 15 lat jako segment Laguna Medical – znanej przychodni okulistycznej i chirurgicznej. Oferta Laguna Estetica to m.in.:

  • Zenise HIFU – nowoczesny zabieg dla osób w każdym wieku, polegający na ujędrnianiu skóry. Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest wiotka skóra w niektórych partiach ciała, brak jędrności skóry, konieczność wykonania liftingu podbródka, policzków, czoła lub szyi oraz odmłodzenie dekoltu.
  • Medycyna estetyczna, czyli zabiegi takie jak: korekcja kształtu ust, owalu twarzy, spłycanie bruzd, wygładzanie zmarszczek, lifting wolumetryczny i małoinwazyjny, rewitalizacja skóry, modelowanie kształtu twarzy, peelingi lekarskie oraz leczenie nadpotliwości.
  • Dermatochirurgia i dermatologia, w ramach której otrzymasz porady dermatologiczne dla dzieci i dorosłych, a lekarze zajmą się leczeniem schorzeń dermatologicznych, dermatoskopią, usuwaniem zmian skórnych, skleroterapią i elektroagulacją.
  • Chirurgia plastyczna – obejmuje operacje brzucha i pośladków oraz narządów płciowych, liposukcję, operacje żylaków kończyn dolnych, a także zabiegi piersi, twarzy i szyi.
  • Zabiegi bez skalpela – tu powinny zgłosić się osoby chcący poradzić sobie z: cellulitem, nierównościami po liposukcji, nadpotliwością, trądzikiem, grzybicą, bielactwem, łuszczycą, a także chcących zredukować zmarszczki, blizny czy rozstępy.

Adres: plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia
Telefon: 724 707 000
E-mail: info@lagunaestetica.pl

Derm estetica Gdynia

Derm-estetica to kolejny gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonasz działania upiększające z zakresu:

  • Chirurgii plastycznej,
  • Urologii estetycznej,
  • Zabiegów odmładzających,
  • Chirurgii ogólnej,
  • Zabiegów regeneracji i upiększania włosów.

Gabinet powstał w wyniku połączenia działalności specjalistów z dziedzin chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii. Dziś realizowane są tu liczne zabiegi i operacje przy użyciu produktów znanych marek takich jak: Juvederm, Restylane, Teosyal.

Adres: Szafarnia 11/lok. F8, 80-755 Gdańsk
Telefon: 500 430 484
E-mail: gabinet@derm-estetyka.pl


Atelier 103

Atelier 103 klinika medycyny estetycznej to renomowana nazwa w branży beauty. Gabinet działa od ponad 10 lat i zawsze dąży do zapewnienia jak najlepszych usług swoim klientom. Firma oferuje szeroki zakres usług, od botoksu i wypełniaczy po zabiegi laserowe i nie tylko. Placówka medycyny estetycznej Atelier 103 w Gdyni zawsze na pierwszym miejscu stawia klienta, co od lat przekłada się na jej sukces.

Adres: Świętojańska 43/17, 81-391 Gdynia
Telefon: 603 620 100


Gabinet medycyny estetycznej dr Kubik

Dr Kubik to uznany specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej posiadająca gabinet w Gdyni. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu pomogła niezliczonym pacjentom osiągnąć pożądane rezultaty. Jej wiedza i doświadczenie nie mają sobie równych, a jej pasja do pracy jest widoczna w każdym wykonywanym przez nią zabiegu. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój wygląd, czy po prostu zachować naturalne piękno, dr Kubik Gdynia jest idealnym wyborem dla Twoich estetycznych potrzeb.

Adres: skwer Kościuszki 15/17, 81-370 Gdynia
telefon: (58) 682 21 45
E-mail: info@drkubik.pl

Instytut urody Marzena Olszewska

Dr Marzena Olszewska jest właścicielką i ordynatorem Beauty Institute – kliniki medycyny estetycznej w Gdyni. Jest wysoce wykwalifikowanym i doświadczonym lekarzem, który specjalizuje się w niechirurgicznych zabiegach kosmetycznych. Jej klinika oferuje szeroką gamę zabiegów, w tym botoks, wypełniacze, laseroterapię i wiele, wiele innych. Dr Olszewska i jej zespół zawsze dbają o to, aby zapewnić swoim pacjentom najwyższą jakości opieki i rezultatów.

Adres: ul. Świętojańska 55/10, Gdynia
Telefon: 534 577 777

Jeśli chcesz mieć pewność skutecznie wykonanej operacji lub zabiegu medycyny estetycznej – wybierz jedną z powyższych opcji. Jeśli chodzi o Twój wygląd, nie myśl o kosztach, postaw na specjalistów.