Przewozy sportowców Trójmiasto – sprawdź ofertę AutoComfort

0
199
Autokary dla drużyn sportowych

Niewiele firm zajmuje się przewozami sportowców w Trójmieście. Menadżerowie mają przez to duży problem z organizacją transportu. Nie jest to jednak niewykonalne, jest jeszcze AutoComfort – trójmiejski koncern zajmujący się przewozem osób w komfortowych warunkach i atmosferze.

Dlaczego przewozy sportowców muszą odbywać się w dogodnych warunkach?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak bardzo czynniki zewnętrzne wpływają na dyspozycję zawodników podczas rozgrywek. Przewozy sportowe są tak samo ważnym elementem jak standard łóżek hotelowych, odpowiednio dostosowana dieta, czy rozluźniające masaże. Długa podróż w autobusie bez klimatyzacji i ważnych udogodnień może skutkować zmęczeniem i dyskomfortem, który bez wątpienia przełoży się na ostateczny wynik zawodów. Co więcej, wielogodzinne przejazdy to okazja do integracji, rozmów i planowania taktyki. W tym przypadku świetnie sprawdzają się telewizory i stoliki oraz obsługa, która będzie do dyspozycji na każdym etapie transportu.

Przewóz sportowców Trojmiasto

AutoComfort – partner oferujący przewozy sportowców w Trójmieście

AutoComfort to firma zapewniająca przewozy osób w segmencie premium od wielu lat. Przewozy sportowców w Trójmieście są ważną częścią działalności firmy nie tylko ze względów finansowych. Dla AutoComfort to bardziej misja i chęć pomocy zawodnikom reprezentującym nasz kraj i lokalne kluby. Od początku działalności firma przeprowadziła skutecznie dziesiątki projektów i współpracowała m.in. z:

 • Reprezentacją Polski w piłce ręcznej kobiet;
 • Drużyną rugby Club Lechia Gdańsk;
 • Reprezentacją Polski w rugby;
 • Drużyną siatkarską Lotos Trefl Gdańsk;
 • Zawodnikami mistrzostw świata w snookerze.

Transport sportowców Trójmiasto – Flota pojazdów AutoComfort

Aby zapewnić klientom jak największą wygodę, firma AutoComfort przygotowała rozbudowaną i zróżnicowaną flotę aut. Konkretnie składa się z:

 • Limuzyn,
 • Hummerów,
 • SUV-ów,
 • Mikrobusów, mieszczących do 8 osób,
 • Minibusów dostosowanych do przewozu max 20 osób,
 • Komfortowych autokarów turystycznych.

Przewóz drużyn sportowych

Do każdego projektu pojazdy dopasowywane są zgodnie z oczekiwaniami klienta. W przypadku transportu drużyn sportowych najlepiej sprawdzają się mini i mikrobusy. Wszystkie z nich wyposażone są w wygodne siedzenia, klimatyzację i oświetlenie przyjazne dla oczu. Do transportu zawodników biorących udział w indywidualnych dyscyplinach przeznaczone są natomiast samochody osobowe i limuzyny.

Jeśli szukasz partnera, który zajmie się kompleksowo przewozami sportowców na mecze i wydarzenia sportowe, możesz bez obaw postawić na AutoComfort. Pełną ofertę i zakres usług firmy znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do współpracy możesz też skontaktować się z konsultantem firmy, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Telefon i adres e-mail również są dostępne na witrynie www.

AutoComfort – kontakt

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011
Email: firma@autocomfort.pl