Gotowe pakiety, czy indywidualna aranżacja wnętrz? Sprawdź ofertę Pod-klucz i wybierz coś dla siebie

0
364
Aranżacja wnętrz Gdańsk

Może to już czas aby coś zmienić? Odświeżyć swoje otoczenie? Najlepszym sposobem na to jest nic innego, jak remont mieszkania. Jeśli nie masz na to czasu, najlepiej skorzystaj z usług firmy oferującej remonty i aranżację mieszkań. Przedstawiamy ofertę jednej z nich – chodzi o firmę Pod-klucz z Trójmiasta.

Kompleksowe remonty Trójmiasto – poznaj gotowe pakiety Pod-klucz

Podklucz to firma zajmująca się kompleksowymi remontami w Trójmieście, która oferuje trzy pakiety w różnych cenach:

  • Pakiet standardowy za 790 zł/m2,
  • Pakiet optymalny za 990 zł/m2,
  • Pakiet premium za 1190 zł/m2.

Usługi firmy obejmują projektowanie i wyposażenie wnętrz, doradztwo w zakresie materiałów budowlanych, mebli, dekoracji i oświetlenia, a także szeroki asortyment produktów meblowych i dekoracyjnych. Firma pracuje z dobrze dobranymi specjalistami z branży designu i architektury, aby zapewnić najlepsze rezultaty i stworzyć ciekawy wystój dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów. Oferta firmy obejmuje również usługi konsultacyjne, które pomogą klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących aranżacji ich wnętrz.

Indywidualna aranżacja wnętrz – mieszkania skrojone na miarę

Jeśli gotowe pakiety usług firmy Pod-klucz nie spełniają Twoich wymagań co do idealnego mieszkania, firma oferuje również indywidualną aranżację wnętrz. Usługa ta obejmuje kompleksowe działania, w tym profesjonalne projektowanie, aranżację oraz dostawę mebli, przygotowanych przez znanych architektów. Indywidualna aranżacja wnętrz w Gdańsku Pod-klucz zapewnia plan rozmieszczenia mebli, propozycje doboru materiałów wykończeniowych oraz harmonijne połączenie światła i barwy, co pozwala na stworzenie idealnego mieszkania dopasowanego do Twoich gustów i upodobań.

aranżacja mieszkań Gdańsk

Jeśli masz swoją własną wizję (lub gotowy projekt mieszkania), Pod-klucz może zając się wdrożeniem jej w życie. Oferta obejmuje też wspomnianą już indywidualną pomoc architekta oraz fachowe porady dotyczące urządzenia domu, aby zapewnić Ci najlepsze efekty i satysfakcję z nowego wnętrza.

Zamieszkaj w miejscu, gdzie poczujesz się komfortowo z pomocą Pod-klucz

Działalność Pod-klucz to nie tylko układanie pustaków, glazury, czy malowanie ścian. Dla specjalistów firmy to kolejne wyzwania i kolejne mieszkania, w których rodziny czują się komfortowo. To wszystko składa się na satysfakcję zarówno klientów, jak i architektów firmy. Najlepszym tego świadectwem są opinie wcześniejszych klientów. Tak wyglądają niektóre z nich widoczne w Internecie:

Ekstra profesjonalne usługi wykonane na czas, Pani która koordynuje wszystkim posiada ogromna wiedzę na każdy temat oraz odpowie na każde pytanie. Serdecznie polecam tę profesjonalna firmę!
Usługi: Instalacja hydrauliczna, Malowanie wnętrz, Montaż mebli, Układanie płytek, Malowanie powierzchni zewnętrznych, Naprawa płyt gipsowo-kartonowych, Montaż płyt gipsowo-kartonowych
~ Agata

Aranżacja mieszkań Trójmiasto

firma przeprowadzila prace w moim mieszkaniu, moge goracoc polecic osobom,ktore nie chca tracic czasu i ryzykowac, wszystko poszlo sprawnie i jestem bardzo zadowolona z efektu
Usługi: Malowanie, Instalacja hydrauliczna, Zmiana okablowania, Kładzenie posadzek
~ Oliwia

Aranżacja mieszkań / indywidualna aranżacja wnętrz Pod-klucz – kontakt

Adres: Cedrowa 39/lokal U3, 80-126 Gdańsk

Telefon: 695 695 656

E-mail: kontakt@pod-klucz.pl