Deweloper Trójmiasto – inwestycje premium od INDAI wyprzedają się w zawrotnym tempie!

0
287

Jeśli szukasz mieszkania premium w Gdańsku, mamy dla Ciebie dobre i złe wieści. Dobra brzmi tak, że jest deweloper w Trójmieście, który oferuje takie mieszkania i to w cenach mieszkań ze średniej półki. Zła jest taka, że większość z nich została już wyprzedana, więc jeśli chcesz złapać się na korzystną ofertę, musisz się pośpieszyć. Dlatego sprawdź ofertę dewelopera INDAI i znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Inwestycje premium Trójmiasto – jakie lokale znajdziesz w ofercie dewelopera INDAI?

Willa i kamienice H Kołłątaja

INDAI to deweloper w Trójmieście, który skupia się na inwestycjach premium, odnowie kameralnych okolic i dodaniu do nich nowoczesnych udogodnień. Firma odrestaurowuje lokale z ciekawą historią, aby stworzyć funkcjonalne obiekty z tradycyjnym klimatem, które wpasowują się w lokalny krajobraz i podnoszą walory estetyczne przestrzeni miejskiej. INDAI przywiązuje dużą wagę do detali architektonicznych oraz używa najwyższej jakości materiałów, co pozwala na osiągnięcie pożądanego efektu i stworzenie dziesiątek mieszkań klasy premium. Przykładami zrealizowanych projektów są:

  • Odrestaurowane kamienice H. Kołłątaja,
  • Willa H. Kołłątaja,
  • Lokale usługowe w Gdańsku Wrzeszczu.

Część lokali, która już została sprzedana spotkała się z ogromną satysfakcja klientów. Świadczą o tym pozytywne opinie o INDAI. Jedna z nich brzmi tak:

Polecam firmę INDAI , rzetelna i profesjonalna obsługa , wysokiej jakości produkty , świetna lokalizacja . Po długim poszukiwaniu odpowiedniego apartamentu wybrałem apartament w Kamienicy Kołłątaja we Wrzeszczu który spełnia wszystkie moje wymagania ~ Piotr

Inwestycje premium Trójmiasto

INDAI – jeden z nielicznych deweloperów w Gdańsku, który dba o zieleń i środowisko

Charakterystycznym elementem działalności gdańskiego dewelopera INDAI jest nie tylko dbałość o architekturę, ale również o zieleń miejską. W każdym projekcie firma uwzględnia przemyślane nasadzenia roślin, które pełnią rolę w walce z globalnym ociepleniem, ograniczaniu hałasu w mieście oraz mają pozytywny wpływ na zdrowie ludzi. Deweloper INDAI zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie mają rośliny w dzisiejszych czasach i dba o to, aby ta część projektów nie ulegała zmianie podczas kolejnych inwestycji.

Opinie o INDAI – kto nie doceniłby troski o przyrodę?

To właśnie nasadzenia są ważnym aspektem, o którym niestety wiele innych deweloperów zapomina. Poprzez upiększanie trójmiejskich dzielnic małymi roślinami, drzewami i krzewami, deweloperzy w Gdańsku eliminują tzw. „wyspy ciepła” w mieście, poprawia mikroklimat oraz pochłania zanieczyszczenia z powietrza, co ma pozytywny wpływ na środowisko i zdrowie ludzi. Wszystko to ma także świetny efekt wizualny. Deweloper INDAI dba o naszą planetę, tak jak tylko może.

Deweloper Indai Trójmiasto

Takie właśnie podejście doceniają aktualni lokatorzy Willi i Kamienic H. Kołłątaja. Oto kolejna pozytywna opinia o deweloperze INDAI. Tym razem od Pani Julii:

Szukałam właśnie czegoś takiego – centrum miasta, ale nie blok przy al. Grunwaldzkiej, gdzie kawałek trawy można znaleźć tylko koło mcdonalda. Od razu widać poszanowanie do przyrody i ekologiczne podejście. Ja pochwalam. Najlepsza opinia dla INDAI.

Deweloper w Trójmieście INDAI – kontakt

Jeśli Ty też chcesz dbać o naszą planetę, jednocześnie żyjąc w centrum miasta – sprawdź pełną ofertę mieszkań dewelopera INDAI. Na jego stronie internetowej znajdziesz lokale, które jeszcze zostały w sprzedaży.

Inwestycje Premium Gdańsk Gdynia

Patrząc na aktualne tempo nabywania mieszkań, mogą nie zostać tam długo, więc nie czekaj i wybierz lokal odpowiadający Twoim potrzebom. Powodzenia!

Dane adresowe i kontaktowe do gdańskiego dewelopera INDAI:

Adres: Aleja Niepodległości 645B, 81-855 Sopot

Telefon: 58 573 34 00

E-mail: biuro@indai.pl