Młode Stanisławie blisko Tczewa nowym osiedlem dla młodych rodzin i seniorów

0
185

Budowa domu od podstaw dla wielu osób jest dużym wyzwaniem, a koszty na rynku budowlanym od kilkunastu miesięcy – trudne do przewidzenia. Zakup gotowego mieszkanie wykończonego „pod klucz” wydaje się najrozsądniejszym wyborem.

Nowe osiedle Młode Stanisławie blisko Tczewa to najnowsza realizacja dewelopera Necon będąca odpowiedzią na oczekiwania lokatorów w każdym wieku szukających atrakcyjnego i bezpiecznego  miejsca do życia.

Nowe możliwości blisko Tczewa

Nie każdego ciągnie do wielkiego miasta. Peryferie zaczynają cieszyć się ogromną popularnością i trend migracji z dużych miasta do małych, a nawet na wioski, widoczny jest w całym kraju. Tczew na tej mapie plasuje się jako coraz popularniejsza lokalizacja do osiedlenia się, szczególnie przez młodych ludzi z dziećmi.

Tczew oddalony jest niespełna 30 kilometrów od Gdańska, a 27 km od Starogardu Gdańskiego. Dobrze skomunikowany jest z autostradą A1, do której z Tczewa jest 1 kilometr. Tereny rekreacyjne to już znak rozpoznawczy okolicy, w szczególności Jezioro Godziszewskie z kąpieliskiem, szlak turystyczny Ziemi Tczewskiej im. R. Klima oraz szlak Kociewski Tczew – Czarna Woda. W Tczewie działa centrum handlowe, są ważne punkty usługowo-handlowe, placówki medyczne oraz  oświatowe.

Nowe osiedle z pomysłem

Deweloper Necon stworzył osiedle z wizją. Przede wszystkim przystosowane ono zostało do różnych lokatorów: zarówno młodych ludzi z dziećmi, jak i dla seniorów prowadzących bardziej stateczny tryb życia.

Przy budowie zastosowano najnowsze techniki budowlane, dobrej jakości materiały i opracowano  innowacyjny projekt bloków. Mieszkania są wykańczane są „pod klucz”, co ułatwia organizację przeprowadzki. Nowe mieszkania w szesnastu budynkach (po 9 lokali w każdym) mają zróżnicowany metraż – na parterze od 58 do 84 metrów kwadratowych, a do tego mają przydomowe ogródkami (do 400 m2 powierzchni). Lokale na piętrze mają powierzchnię od 35,5 do  47,5 m2 oraz pięciometrowe balkony. Są także trzy mieszkania na poddaszu każdego z bloków na osiedlu, mierzą od 47,5 do 54,5 m2. Łącznie Necon wybuduje 144 wyjątkowe, wygodne i przemyślane mieszkania w Tczewie.

Udogodnienia na osiedlu

Młode Stanisławie to innowacyjny w dorobku dewelopera projekt, dlatego Necon stawia na ważne dla lokatorów rozwiązania, które stanowią must have na rynku mieszkaniowym.  Mowa o choćby powierzchni parkingowej. Na osiedlu nie będzie z tym problemu, bo duża przestrzeń dla samochodów będzie nie tylko bezpośrednio przy budynkach, ale też w halach garażowych podziemnych.

Warto śledzić stronę internetową Necona oraz media społecznościowe dewelopera, bo z uwagi na trwający ostatni już etap budowy nowych mieszkań blisko Tczewa, inwestor proponuje dodatkowe rozwiązania, korzystne oferty zakupu ostatnich już mieszkań i na bieżąco relacjonuje przebieg prac.

Wyjątkowe mieszkania blisko Tczewa i blisko morza to rozwiązanie, które w dobie kryzysu na rynku budowlanych może stanowić najbezpieczniejsze rozwiązanie dla osób chcących wejść w posiadanie własnego M. Deweloper Necon pomaga załatwiać wszelkie formalności w kwestii nabycia mieszkania, a także doradza w sprawach finansowania zakupu.

Na stronie internetowej dewelopera można zapoznać się z wizualizacjami mieszkań na osiedlu Młode Stanisławie, a także śledzić postęp kilkuetapowej inwestycji. Za moment ruszy kolejna, ostatnia już faza tworzenia nowoczesnego, rodzinnego i perspektywicznego osiedla blisko Tczewa.