Warning: Illegal string offset 'meta-keywords' in /index.php on line 318

Warning: Illegal string offset 'meta-description' in /index.php on line 319

Warning: Illegal string offset 'meta-title' in /index.php on line 320
ZMYSŁY KASZUB Kultura komunikacja noclegi
Poniedziałek, 17 maja, imieniny Brunon, Sławomir, Wera Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA

Warning: Illegal string offset 'parent' in /index.php on line 422

Warning: Illegal string offset 'parent' in /vimes/libs_horizontal/functions.php on line 804
STRONA GŁÓWNA   strona główna
Aktualności
01
sierpień
 
Stowarzyszeniu Turystyczne Kaszuby udało się otrzymać dofinansowanie na promocję produktów turystycznych Szwajcarii Kaszubskiej poprzez zastosowanie mobilnych narzędzi marketingowych. Zaplanowane działania opierać się będą na innowacyjnych technologiach informatycznych połączonych z tradycyjnymi formami marketingu. Projekt swoim obejmie zasięgiem osiem gmin powiatu kartuskiego i będzie realizowany od października 2012 do września 2013 roku.
więcej
04
lipiec
 
W najbliższą sobotę tj. 07.07.2012 r. Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby weźmie udział w XIV Zjeździe Kaszubów w Sopocie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko oraz do udziału w Zjeździe.
więcej
24
maj
 
Już w poniedziałek ruszają pierwsze castingi, do reaktywowanego po rocznej przerwie Kaszubskiego Idola. Jury, w poszukiwaniu muzycznych talentów, odwiedzi Wejherowo, Kościerzynę, Kartuzy, Puck i Rumię.
więcej
21
maj
 
15 maja br. ruszył konkurs ?Miejsce z Klimatem?, skierowany do właścicieli obiektów turystycznych i agroturystycznych na terenach niezurbanizowanych, którzy w modelowy sposób wykorzystują efektywne źródła energii. Konkurs odbywa się w ramach działań Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE). Właściciele obiektów mogą wygrać parasole grzewcze oraz grille gazowe ufundowane przez firmę GASPOL S.A.
więcej
17
maj
 
Serdecznie zapraszamy na wydarzenie kulturalne pt. Poznajemy Tradycje Kaszubskie SOBOTCZI, które odbędzie się 16.06.2012 r. w sobotę nad J.Raduńskim w Zgorzałem.
więcej

„Projekty finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013”

więcej