Poniedziałek, 17 maja, imieniny Brunon, Sławomir, Wera Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA
Wioski tematyczne na targach AROTRAVEL
Wioski tematyczne na targach AROTRAVEL
A A A
W dniach 10-11.04.2016 roku na targach turystycznych Agro Travel w Kielcach na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprezentowano pięć wiosek tematycznych z Kaszub.
Dodano: 19.04.2016

W dniach 10-11.04.2016 roku na targach turystycznych Agro Travel w Kielcach na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprezentowano pięć wiosek tematycznych z Kaszub. Dwie z nich z gminy Czarna Dąbrówka zaś z powiatu kartuskiego zaprezentowały się m.in. wioska truskawkowa, która tworzona jest w Ostrowie, wioska rybacka, która powstaje w Chmielnie. Odwiedzający mogli w sposób aktywny uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez organizatorów stoisk. Uczestnicy zajęć otrzymywali drobne upominki, które zostały przekazane przez Wydział Kultury Starostwa Powiatowego w Kartuzach oraz Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby. Dziękujemy!

Pomysłodawcą i prekursorem wiosek tematycznych w Polsce jest dr Wacław Idziak, któremu uczestnicy dziękują za zaproszenie na targi i wcześniejsze prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli powiatu kartuskiego.


„Projekty finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013”

więcej