Środa, 21 kwietnia, imieniny Jarosław, Konrad, Selma Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA
Pensjonat  KOZI GRÓD
Pensjonat KOZI GRÓD Dodaj obiekt/ogłoszenie
A A A
facebook.com/Hotel.Kozi.Grod.Poland

Dodano: 30.11.1999

Dane kontaktowe:
tel.+48 58 692 07 80, 601 610 453
www: www.kozigrod.pl
email: kozigrod@kozigrod.pl

Adres:
ul. Leśników 3 Pomlewo , 83-047   Zobacz na mapie Zobacz na mapie


Dane kontaktowe:
tel.58 692 07 80, 601 610 453
www: kozigrod.pl
email: kozigrod@kozigrod.pl

Adres:
Leśników 3, 83-047 Przywidz 
 

Hotel Kozi Gród to kompleks, który tworzą: hotel, restauracja, centrum rekreacji, zaplecze bakietowe oraz szkoleniowe i park ekstremalny. Kozi Gród powstał jako rodzinny biznes zrodzony z pasji, co przyczyniło się do autentyczności tego miejsca. To dzięki entuzjazmowi bliskich sobie ludzi w 2004 roku w urokliwym zakątku Kaszub wybudowano jedyny w swoim rodzaju hotel z basenem o standardzie czterech gwiazdek. Hotel oferuje nocleg dla 153 osób, które zaprasza do 50 przestronnych pokoi rozmieszczonych w dwóch osobnych budynkach.

 

Rekreacja

Goście mają do dyspozycji basen z widokiem na ogród, jacuzzi, saunę i salę kardio. W hotelu można też skorzystać z dwóch torów do kręgli i sali bilardowej. Jest też kort teniosowy, boiska trawiaste, wypożyczalnia rowerów, kije do Nordic Walking, staw rybny z możliwością wędkowania, rower wodny, piłkarzyki, bule i stół do ping-ponga.

 

Dzieci

Kozi Gród wyposażony jest w wiele atrakcji, które umilą czas pobytu małym gościom. Dzieci mogą poszaleć w hotelowym kąciku zabaw, a na świeżym powietrzu pobawić się na placu zabaw, poskakać na trampolinie i odwiedzić MINI ZOO, w którym spotkają osiołka, koziołka, kucyka i kózkę.

 

Kulinaria

Hotelowa restauracja słynie z pysznej i zdrowej kuchni, która zaskoczy nieprzeciętną propozycją dań i wyrobami z przykuchennej wędzarni. Hotelowa wędzarnia została zbudowana przez ojca właścicielki obiektu - leśniczego i myśliwego. Postawił ją na wzór wędzarni z leśniczówki nad Jeziorem Czarnym, w której pracował przez 35 lat. Opiera się na starych metodach wędzenia, na zimno i ciepło. W restauracji możemy posmakować, jak i zabrać na wynos, wędzonych serów, ryb, przede wszystkim jednak dziczyzny, do której właściciele Koziego Grodu - ze względu na silne w rodzinie tradycje myśliwskie - mają dostęp z tzw. pierwszej ręki. Kuchni można spróbowaćwybierając się na słynny koziogrodzki Niedzielny Festyn Kulinarny.

 

Spotkania grupowe

Kozi Gród umożliwia organizację spotkań zarówno dla małych, jak i dużych grup. Goście mają do wyboru 4 sale bankietowo-konferencyjne w głównym budynku, z czego 3 mobilne z możliwością łączenia. Możliwe są też spotkania w plenerze z wykorzystaniem namiotów modułowych. Grupy liczące powyżej 100 osób będą czuły pełen komfort w luksusowo wyposażonej hali eventowej z zapleczem gastronomiczno-sanitarnym i osobnym parkingiem.

 

Park Ekstremalny

Kozi Gród oferuje ponad 50 rozmaitych atrakcji wewnątrz (indoor), jak i na zewnątrz (outdoor) Hotelu, w tym szereg survivalowych przeżyć, grupowych marszy na orientację, gry w paintballa, przejażdżki quadami, odwiedzin w escape roomie I wielu innych.

 

Ekologia

Kozi Gród ceni i szanuje wyjątkową lokalizację wśród kaszubskich lasów. Właścicielom obiektu zależy aby jego działania współgrały z naturą, a równocześnie gwarantowały hotelowym gościom pobyt pełen pozytywnych doświadczeń. Hotel stosuje wiele rozwiązań proekologicznych, takich jak: kolektory słoneczne, własne ujęcie i uzdatnianie wody, rekuperacja, pompa ciepła, energooszczędne żarówki, segregacja odpadów.

 

Spotkania/Wesela/Bankiety

Przepiękne, tętniące zielenią otoczenie, komfortowe wnętrza i profesjonalna obsługa zapewnią niezapomnianą atmosferę podczas ważnych życiowych wydarzeń. Ten wyjątkowy dzień uświetnią dania wykwintnej, koziogrodzkiej kuchni, która stanowi autorską wariację na temat regionalnych potraw i bazuje na lokalnych produktach.

Obiekt proponuje wybór sal bankietowych z widokiem na ogród,
dobrze skomponowane zestawy menu oraz specjalną ofertę napojów i alkoholi. Służy doradztwem i gwarantuje najlepszą jakość wykonania, szystko po to
by goście mogli się cieszyć wyjątkowymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych w Hotelu Kozi Gród.
 
 

 

 

 

     

 

     

 

     

 

     

 

  


„Projekty finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013”

więcej