Środa, 21 kwietnia, imieniny Jarosław, Konrad, Selma Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA
Pałac w Leźnie
Pałac w Leźnie Dodaj obiekt/ogłoszenie
A A A
Dodano: 28.04.2011

Dane kontaktowe:
tel.(58) 523-20-90, fax: 58 523 20 93
www: www.palacwleznie.pl
email: recepcja@palacwleznie.pl

Adres:
Leźno 45 Gdańsk, 80-298  Zobacz na mapie Zobacz na mapie


Otoczony pięknym i cichym parkiem, Pałac w Leźnie pochodzi z XVIII wieku a obecnie oferuje eleganckie i luksusowe pokoje w odległości ok. 7 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.
Imponująca sylwetka pałacu odzwierciedla jego historię oraz wspaniałe położenie. Wnętrze zostało pieczołowicie odrestaurowane tak, aby oferować Gościom wygodne i nowoczesne zakwaterowanie oraz luksusowe zaplecze. Hotel posiada także takie udogodnienia jak sale konferencyjne, restaurację, pub oraz piwnicę z winami.
Dzięki wspaniałemu położeniu w ogromnym i wspaniałym parku, komfortowym i eleganckim pokojom oraz dogodnej lokalizacji, Pałac w Leźnie jest idealnym miejscem na odprężający pobyt lub i spokojną oazą w podróży służbowej.
Hotel oferuje swoim gościom 8 apartamentów oraz 16 pokoi standardowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w bezpłatny dostęp do Internetu , telewizję satelitarną, telefon oraz łazienkę. Apartamenty, urządzone w stylu biedermeierowskim mieszczą się w budynku Pałacu. Charakteryzują je jasne, przestronne i eleganckie wnętrza, łączące w sobie ducha epoki i nowoczesność. Eleganckie pokoje zaś, mieszczące się w budynku odrestaurowanej w 2004 roku oficyny, są jasne, ciche, nowocześnie urządzone, efektowne i przytulne.
Pyszną kawą z ciastem własnego wypieku goście mogą delektować się siedząc na tarasie, w parku pod namiotem lub w zacisznym salonie klubowym. Natomiast doskonałe wina z całego świata leżakują w pałacowej winiarni.
 


„Projekty finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013”

więcej