Czwartek, 25 maja, imieniny Borys, Magda, Maria-Magdalena Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA
Członkowie
Członkowie
A A A
Dodano: 07.02.2011

Członkowie Zwyczajni
 
Gminy, Miasta, Powiaty:
  • Powiat Kartuski
  • Gmina Kartuzy
  • Gmina Przywidz
  • Gmina Sierakowice
  • Gmina Somonino
  • Gmina Żukowo
  • Gmina Chmielno
  • Gmina Przodkowo
  • Gmina Sulęczyno
  • Gmina Stężyca

 

Twórcy Ludowi:

  • Alicja Serkowska
  • Halina Kąkol
  • Paweł Sela
  • Tadeusz Zaborowski
  • Zenon Pepliński
  • Kazimierz Cybula
  • Stanisław Śilwiński
  • Krystyna Malek
  • Mirosława Kazana
  • Irena Brzeska
  • Rafał Michał Gizela
  • Andżelika Szulfer
  • Tadeusz Makowski
  • Czesław Birr
  • Sylwia Birr
  • Stanisława Neubauer

 

Przewodnicy:

  • Tadeusz Buszta
  • Zbigniew Satke

 

Restauracje:

  • Firma GRONO - Restauracja "Złota Jesień" - przedstawiciel Maria Gosk
  • Restauracja "Kania" - przedstawiciel Magdalena Potrykus

 

Hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, agroturystyka:

  • "Czarny Kos" - Apartamenty -  przedstawiciel Magdalena Surdek
  • Hotel "Pod Orłem"- przedstawiciel Ewa Mering
  • Hotel Kiston - przedstawiciel Maja Bulczak
  • Pensjonat "Kozi Gród" - przedstawiciel Ewa Kąkol
  • Centrum Rekreacji  "U Stolema" - przedstawiciel Katarzyna Kloska
  • Ośrodek WYpoczynkowy  "Krefta" - przedstawiciel Piotr Krefta
  • Kaszubska Oaza Zdrowia "Wichrowe Wzgórze" - przedstawiciel Maria Kostuch
  • Baza Wypadowa Hejtus na Kaszubach - przedstawiciel Beata Rydelek
  • Chata "Baryła" - przedstawiciel Adam Hapka
  • Centrum Aktywnego Wypoczynku KOSZAŁKOWO - przedstawiciel Przemysław Borowski
  • Przedsiębiorstwo Turystyczne ROMA - przedstawiciel Jerzy Jałoszewski
  • Gościniec "U Pelplińskich" -  przedstawiciel Ewa Pelplińska
  • Gospodarstwo Agroturystyczne "U Chłopa" - przedstawiciel Magdalena Kostuch
  • Gospodarstwo Agroturystyczne "U Sochy" - przedstawiciel Irena Socha
  • Kwatera Agroturystyczna Eugenia Kolka - przedstawiciel Eugenia Kolka
  • Gospodarstwo Agroturystyczne "Sakowcówka" - przedstawiciel Elżbieta Sakowiec
  • Gospodarstwo Agroturystyczne "Gabi" - przedstawiciel Gabriela Fryauf
  • Kwatera Agroturystyczna "Pod ptasią górą" - przedstawiciel Mirosława Miodowska - Jaroś
  • Kwatera Agroturystyczna "Pod Lipą" - przedstawiciel Sabina Krefta
  • Kwatera Agroturystyczna "U Miodowskich"  - przedstawiciel Jan Miodowski
  • Camping nr 20 Lucyna Herbasz - przedstawiciel Tomasz Herbasz
  • Gospodarstwo Agroturystyczne - przedstawiciel Hanna Rychert
  • Pokoje gościnne - przedstawiciel Tadeusz Kozimor
  • Mieszkanie wakacyjne "Agnieszka" - przedstawiciel Magdalena Kuchta
  • Gospodarstwo agroturystyczne - przedstawiciel Zenon Dejk
  • Rancho - Ameryka - przedstawiciel Stefan Czubek
  • Gospodarstwo Agroturystyczne "Daleko od Szosy" - przedstawiciel Elżbieta Stefańska
  • Gospodarstwo Agroturystyczne "Kaszubska Strzecha" - przedstawiciel Robert Kolczyński
  • Pokoje "DOROTA" - przedstawiciel Ludwika Skrzypkowska
  • Gospodarstwo Agrotyrystyczne Kaszuby Konno - przedstawiciel Marek Bronk
  • Gościniec Anna  - przedstawiciel Anna Liss
  • Pokoje gościnne "Oleńka" - przedstawiciel Anna Kowalska-Łuczak

 

Organizacje pozarządowe:

  • Kaszubskie Stowarzyszenie Producentów Truskawek - przedstawiciel Edyta Klasa
  • Kaszubska Fundacja Rehabilitacji Osób Niepełnosporawnych "Podaruj Trochę Słońca" - przedstawiciel Piotr Górecki
  • Stowarzyszenie Rozwoju Nowej Wsi Przywidzkiej - przedstawiciel Renata Kostuch
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi i Wspierania Kultury KIEŁPIE - przedstawiciel Dorota Goldstrom - Matuszak
  • Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia N.M.P. w Sianowie - przedstawiciel ks. Eugeniusz Grzędzicki
  • Stowarzyszenie "Jesteśmy Razem" - przedstawieciel Jolanta Bociańska
  • Stowarzyszenie AgroEko Kaszuby - przedstawiciel Andrzej Klasa
  • Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice - przedstawiciel Katarzyna Grenz - Szuta
  • Fundacja "Pro Caritate Gedanensis" - przedstawiciel Adrian Łęgocki
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Goręczynie - przedstawiciel Błażej Plichta
  • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultuery, Sportu i Turystyki na Wsi "Przyjazna Wieś Kaszubska" - przedstawiciel Marian Kowalewski
  • Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - przedstawiciel Aleksandra Mach
  • Zrzeszenie Kaszusbko-Pomorskie o/Chwaszczyno - przedstawiciel Tomasz Fopke
  • Fundacja Słoneczne Wzgórze - przedstawiciel Mariusz Florczyk
  • Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Paczewie - przedstawiciel Halina Miotk

 

Inni:

  • The North Event Krzysztof Walczak - przedstawiciel Krzysztof Walczak
  • Doradztwo Strategiczno - Inwestycyjne "Progress" - przedstawiciel Jarosław Zielonka
  • OKTAN - Przedstawiciel Kamil Brzeski
  • Bogdan Formella
  • Mieczysław Burghardt
  • Marek Zapart
  • Andrzej Czapliński
  • Leon Kąkol
  • Magdalena Egiert
  • Ryszard Szostak
  • Marek Kuliński
  • Violetta Kwiatkowska-Czubek
  • Marek Neubauer
  • Lucyna Wróbel
  • Damroka Kwidzińska
  • Iwona Niedzielska
  • Radosław Cebela
  • Arkadiusz Krauze
  • Jolanta Myszk
  • Beata Drążela

 

 Członkowie Wspierający

  • Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy UG "Pałac w Leźnie"
  • Fundacja ECOFARMA - przedstawiciel Stanisław Szyca