Środa, 21 kwietnia, imieniny Jarosław, Konrad, Selma Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA
Portal  www.kaszubybezbarier.pl
Portal www.kaszubybezbarier.pl
A A A
Portal turystyczny poświęcony dla osób niepełnosprawnych.
Dodano: 03.06.2011

Dane kontaktowe:
www: www.kaszubybezbarier.pl
email: ja@strona.plProjekt Portal turystyczny dla osób z niepełnosprawnością - Kaszuby bez barier jest realizowany przez Stowarzyszenie Turystyki Bez Barier .

Nasze stowarzyszenie zostało założone z inicjatywy ludzi, których pasją jest turystyka. Od 8 lat udowadniamy, że jest ona idealnym sposobem do integrowania się różnych ludzi, eliminowania barier, zarówno tych architektonicznych, jak i mentalnych. Uczestnicząc w imprezach turystycznych pokazujemy, że wszyscy, bez wyjątku, mamy prawo do poznawania i podziwiania tego świata!

Zdając sobie sprawę z braku informacji na temat dostępności tras, obiektów na trasie dla indywidualnego turysty z niepełnosprawnością postanowiliśmy stworzyć stronę internetową z bazą danych o atrakcjach turystycznych z terenu Kaszub.

Na witrynie umieszczane będą sukcesywnie informacje o atrakcjach kaszubskich, które obejmować będą: krótki opis zabytku, zdjęcie, informację o dostępności dla osób z niepełnosprawnością, godziny otwarcia, ewentualne opłaty wstępu oraz adres z mapą dojazdową.

Intencją stowarzyszenia jest stworzenie portalu otwartego. Zachęcamy do zalogowania się i oceniania opisanych obiektów, wypowiadania się na forum i zamieszczania własnych relacji z wycieczek.

W tym roku przewidzieliśmy organizację 4 konkursów dla użytkowników portalu: plastycznego, fotograficznego, wiedzy o Kaszubach i konkursu na najlepszą relację własnej wycieczki - podziel się z innymi. Uroczysty finał konkursów połączony z wręczeniem atrakcyjnych nagród rzeczowych odbędzie się w Gdyni.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia tego portalu.

Odkryjmy razem miejsca, o których wcześniej tylko marzyliśmy!!!


POLECAMY-  www.kaszubybezbarier.pl


„Projekty finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013”

więcej