Niedziela, 7 marca, imieniny Kajetan, Paweł, Tomasz, Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA
Pensjonat Estancja Mezowo
Pensjonat Estancja Mezowo
Ocena: 0
0
Dodaj obiekt/ogłoszenie
A A A
Dodano: 24.05.2017

Dane kontaktowe:
tel.58 742 11 93 , 790 537 737
www: www.estancjamezowo.pl
email: recepcja@estancjamezowo.pl

Adres:
ul.Kiełpińska 39 83-332 Mezowo  Zobacz na mapie Zobacz na mapie


Pensjonat posiada 7 pokoi w 7 kaszubskich kolorach, które przypominają o zielonym lesie, czerwonych makach, niebieskich jeziorach, granatowym morzu, żółtym zbożu, błękitnym niebie oraz brązowej ziemi. W pensjonacie znajduje się profesjonalna sala kinowa, bilard, oranżeria z widokiem na ogród, stajnię, las. Pensjonat otacza ogród, w którym goście mogą poczytać, pobawić się z dziećmi na placu zabaw i zorganizować nad rozlewiskiem spotkania przy wędzarni i upiec chleb oraz poćwiczyć na siłowni.

Obok Pensjonatu wybudowano w 2007 roku kameralną Stajnię Mezowo z pokojem dwuosobowym. Prowadzimy jazdy dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców rekreacyjnych. Mamy do pokazania trasy konne w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Stajnia wyposażona jest w profesjonalny maneż o wymiarach 45x20 m oraz lonżownik. Piękna wieś licząca ok 600 mieszkańców leży nieopodal Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i ok. 3 km od Kartuz. Las i 3 jeziora w Mezowie tworzą cudowny klimat o każdej porze roku. www.mezowo.pl  

Historia pensjonatu - ponad 180 - letni budynek jest wykonany w części z szachulca (kamienny fundament budynku, ściany z pacy i drewnianej konstrukcji bez gwoździ).


„Projekty finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013”

więcej