Środa, 21 kwietnia, imieniny Jarosław, Konrad, Selma Bądź na bieżąco DODAJ DO ULUBIONYCH SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI
RADIO FACEBOOK
TROPEM SRELA
GRA
Ośrodek KOSZAŁKOWO - Wieżyca
Ośrodek KOSZAŁKOWO - Wieżyca
Ocena: 0
0
Dodaj obiekt/ogłoszenie
A A A
Dodano: 18.01.2016

Dane kontaktowe:
tel.+48 883 368 184
www: www.koszalkowo.pl
email: koszalkowo@wiezyca.pl

Adres:
Wieżyca 32 83-315 Szymbark  Zobacz na mapie Zobacz na mapie


Ośrodek KOSZAŁKOWO - Wieżyca  to całoroczny ośrodek rekreacyjny a a zarazem największym na Pomorzu Ośrodek Narciarski, który oferuje nie tylko możliwość uprawiania sportów zimowych ale także jest celem rekreacyjnych wypraw rodzinnych. Do dyspozycji są dwa stoki narciarskie z ośmioma wyciągami, w tym uwielbiane przez wszystkich , a szczególnie przez dzieci „dętki” - snowtubing; 4 wyciągi orczykowe, z których jeden jeden jest umiejscowiny na mniejszym stoku, z myślą o początkujących narciarzach. Na terenie ośrodka funkcjonuje szkoła narciarska wraz z przedszkolem narciarskim posiadającym własny wyciąg i karuzelę śnieżną. Stoki są profesjonalnie przygotowane : naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Do dyspozycji gości są dwie wypożyczalnie sprzętu do uprawiania narciarstwa i snowbordu dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Codziennie na wypoczywającymi na stokach czuwają profesjonalni ratownicy medyczni. Do dyspozycji gości jest obszerna gastronomiczna na któą składa się restauracja „Biały Miś”, pizzeria „Gawra” oraz 4 punkty małej gastronomii.

W trakcie pozostałych części roku - wiosną, latem oraz jesienią wszyscy mogą  wypoczywać w tym obiekcie aktywnie i na sportowo. Obiekt promuje  typowo "górskie" dyscypliny jak moutainboard czy "górskie" trójkołowce. Można tam pobawić się kulą zorbową i skorzystać z zabawy w kulach wodnych. Park zabaw dla dzieci wyposażony jest  w trampoliny, kule wodne i w wielką dmuchaną zjeżdżalnię oraz plac zabaw dla małych dzieci.

Koszałkowo jest doskonałą bazą wypadową do atrakcyjnych i malowniczych wycieczek po Pomorzu. Oferuje 60 miejsc noclegowych we własnym Pensjonacie zlokalizowanym na terenie ośródka – w dobrze wyposażonych pokojach 2 – 3 osobowych, apartamentach 4, 6 i 8 – osobowych oraz w domkach. Wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem i Wi-Fi. W ofercie są również pokoje z kominkiem oraz tarasem z którego rozciągają się niepowtarzalne widoki.

Koszałkowo leży w bezpośrednim sąsiedztwie wielu oznakowanych szlaków rowerowych, konnych lub pieszych czy też wodnych. Duże kompleksy leśne pocięte siecią dróg gruntowych, drogi śródpolne oraz szlaki wodne na okolicznych jeziorach i rzekach zachęcają do uprawiania turystyki lądowej jak i wodnej. Obiekt współpracuje również z okolicznymi stadninami koni, wypożyczlaniami sprzętu wodnego, a sam posiada wypożyczalnie rowerów oraz kijków Nordic Walking.

Położenie Koszałkowa sprawia, że wypoczywający tu goście, rodziny z dziećmi czy tez grupy zorganizowane mogą aktywnie zapełnić swój czas pobytu i każdy ma możliwość znalezienia czegoś dla siebie.


„Projekty finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013”

więcej